Menu

0

0.00 ₺

HAKKIMIZDA

1993 yılında Adana’da kurulan Gören Otomotiv olarak aracınızın her türlü orjinal yedek parça hizmetimiz ile 26 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda aracınızın ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor ve en kaliteli profesyonel şekilde İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!
Adana merkezli olmak üzere türkiye’nin 81 ilinde ve dünyada 12 ayrı ülke ile aracınızın bütün yedek parçlarını ve tüm bunların tamir / bakım işleri için bize 0 539 655 70 20 numaralı telefondan ve web sitemiz www.gorenoto.com adresinden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp İletişim Hattı : +90 552 330 01 01